Květen 2012

None of you does not bother me.

27. května 2012 v 18:27 | Katrin. |  Můj vysvlečenej deník.


Nikto z vás ma netrápi ja nechcem byť ako vy ste v rutinách nemám na to slov^^

Nakonec jsem si včera stáhla film holky to chtěj taky a jak dopíšu tento článek tak se půjdu dívat na druhý díl. Fajně jsem si ležela v obýváku a u toho papala ty oříšky co jsem si včera koupila v Penny. Teď budu u toho papat piškoty v čokoládě. Těšííím se na ten druhý díl!! :p

Zítra praxe. To proto mi je špatně od žaludku :////

Začala jsem psát nový příběh exkluzivně jenom pro tenhle blog. Jmenuje se Ona je rebel aneb Zamilovaná do basisty. Povídka je o Zdeňovi, basistovi z mé kapely. Je to vymyšlené ale snad Vás to bude bavit. Zatím mám napsané tři díly a vidím to tak že bych povídku mohla už ve středu zveřejnit. Kdo všechno si to bude číst? NEHLASTE SE VŠICHNI ;DDDDD

Mrzí mě že už to není takové jako na začátku. ZAčíná mi připádad že v našem vztahu už jde vlastně o zvyk. Celý víkend bez sebe. Kdysi jak jsme nebyli o víkendě spolu jsme si pořád volali, psali na FB. On je venku se svejma do půl osmé do rána a já sedím doma a brečím. Když konečně slyším jeho hlas v mobilu poprvé za celý víkend tak kámošovi který projde kolem řekne že si volá s kamarádkou a mě pak řekne že už musí končit :( 11 měsíců spolu, jsme proflákli, každý to o nás ví ale stejně některým říkám mluvím s kamarádkou, jedu za kamarádkou. Už fakt nevím co mám dělat. Asi bych potřebovala pauzu. Na chvíli pryč ze vztahu. Na takový vztah já prostě nemám.

Na tohle si musím jít dát cigáro. Slzy až moc páli...

I try to stay calm.

26. května 2012 v 19:10 | Katrin. |  Můj vysvlečenej deník.

Nejdou mi animace. SHIT. A to mám ve složce tak krásný lesby
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Konečně víkend. Sice jsem měla trochu jiné plány ale můj bratr mi je dokonale zkazil. Myslela jsem že mu rozbiju hubu! Už v životě pro něho nic neudělám! O prázdninách jsem ho chtěla vzít do zoo, do akvária apod. ale ať ho vezme někdo jiný! JÁ UŽ HO JEBU!!!

Druhá majitelka mi řekla ať na něho kašlu a ať si užiju svůj perfect day. A tak se také stalo. S mamčou jsem sjela do penny kde jsem si koupila ledovou kávu kapučíno a arašídy v cukru k nějakému filmu na dnešní večer. Mám stáhly horor smrt přichází v bílém ale chci i nějaký supr romantický film a nebo komedií. Asi si stáhnu prci prci prcičky. Je tam sex, sranda, láska. Tohle přímo potřebuju když mi teďkom tyhle tři věcí chybí :///

Také jsem nakrmila naše slepičky :DDDD chňa ja ty baby prostě žeru. A už nesou vajíčka juchůů :p

Zkouška včera padla! nevím proč!!! Je to úplně v háji přesně za týden mám první koncert a já kurva nic neumím :(( Jakože umím protože si ty písničky zkouším každý den doma ale je rozdíl zkoušet to doma a nebo přímo s něma!!! Musím nějak dostat kontakt na Zdeňu!! Musím jím napsat!

A zas mám černé příčesky. Jo jsem hrozná!

PS: Nebuďte psi a poraďte mi kdyžtak nějakou komedií kde je hodně sexu, hodně lásky a mega srandy ;PPPP
PS2: Heč jdu si vzít flintku a zajdu si na žvárko ;D


,,Modelky mají svůdný pohled..." ,,To není svůdný pohled, to je z hladu!" :D

24. května 2012 v 21:31 | Lucy |  Deník nymfomanky.
Hey, hi, hello! :*
Konečně jsem se dostala k napsání článku na blog. Dneska jsem nebyla ve škole, protože jsem si šla dopoledne zařizovat praxi, takže už to mám konečně zařízené! Protože jsem na praxi jela až ve dvanáct, byla jsem od devíti ráno v centru a prodávala jsem pohlednice.
Kolem devíti přijela na Masarykáč dodávka, ze které vystoupilo několik lidí, kteří sháněli podpisy na petici pro záchranu Arktidy, tak jsem se podepsala :D

V jednu hodinu jsem přijela zpátky z Hlučína do centra, takže jsem asi hodinu a něco zase prodávala a pak jsem jela do dramu. Dneska jsme dodělávaly naši hru, já si pak zkusila svůj přednes a celkově bylo fajn :)
Nejvíce mě potěšila věta od učitelky z dramu:,, Víte, kdo je z vaší skupiny nejlepší v improvizaci? Lucka " jééé :D

Lidííí, já mám dilema :(( mám jít zítra do školy? Protože nevím, jestli dneska psali z matiky. To byl taky jeden z důvodů, proč jsem nešla, protože nějakou stereometrii a planometrii nepochopím a další pětku fakt nechci. FUCK!

Zítra jdu po několika týdnech na stodo, tak jsem zvědavá, v kolik budu doma :D haha :D

Called a dream come true MarasBanda.

23. května 2012 v 13:39 | Katrin. |  Můj vysvlečenej deník.

Slibovaný článek o mé nové skupině. Snad se bude líbit :)

Jak to začalo: U nás v Petřvaldě se pořádala karaoke párty a videodiskotéka a protože miluju jak tanec tak i zpěv tak jsem si to nemohla nechát ujít. S panem F. jsme si sedli k našému stolu a dali jsme pár půlek zelené. Jako první jsem zazpívala som na tebe závislý od Desmodu aniž bych tušila že se na mě dívá týpek který hraje na harmoniku ve skupině marasbanda. Posadila jsem se abych si dala cigárko a pořadatel karaoke mě požádal jestli bych s ním nehodila duet tam za vodou v rákosích. Luďa se postavil a začal mě točit. Nevadilo mi to. Jediné co mi bylo nepříjemné že mi ten mobil svítil přímo do očí. Poté jsem hodila písničku se slovenské superstar a pak další duet s pořadatelem na príbeh nekončí. Po půl hodině zpívání jsem se posadila a přišel zamnou Luďa a začal mi vyprávět o marasbandě a pozval mě na jejich koncert.

Koncert marasbandy: Uběhl měsíc od karaoke a já šla na ten koncert s panem F. Dali jsme si citronádu, zapálili cigárko a poslouchaly jsme hity od kabatů, mandrage apod. v provedení marasbandy. Luďa se na mě pořád díval ale já měla strach ho oslovit. Poslechli jsme si jejich koncert a šli jsme domů. Na sto procent jsem věděla že chci být s ními v kapele.

První zkouška: Minulý pátek jako obvykle jsme si šli s panem F. sednout do hospody s tím že se fakt pořádně ožerem. Neseděli jsme tam ani deset minut a přišel Zdeňa, basista, objednal si pivko a zas šel pryč. Pomyslela jsem si že mají zkoušku a také že ano. Do dalších deseti minut se v hospodě objevil Luďa, vzal si pivko a cigára a šel si sednout za námi. Pokecali jsme o tom jejich koncertu, ptal se mě jestli teda chci hrát s ními a když jsem mu řekla že ano tak mi řekl a't to dopijem a příjdem nahoru na zkoušku. Zkoušeli jsme od půl desáté do dvou hodin rána a bylo prostě úžasná. Už teď se těším na pátek.

Mé pocity? SO HAPPY.

I wanna see you cry.

22. května 2012 v 14:03 | Katrin. |  Můj vysvlečenej deník.

Pozorují tu dým z cigaret jak nějaký zhulenec. Já vždycky vím jak se zabavit.

Nesnáším namyšlené špíny. Nesnáším jak někdo něco slibuje a pak se stane přesný opak a ty jsi kvůli někomu ve sračkách. Nesnáším frajerky co neumí přiznat svojí chybu a radši vyhrožují že ti daj přes hubu. Nesnáším pipinky co jím musíš dávat všechno ale ona ti nedá nic. Nesnáším prostě tu špínu, co udělala Mary bylo moc.

Nasávám ten dým a furt myslím na tu kravku. Ponaučení? nikdy si nedávej k tělu osobu kterou moc dobře neznáš. První dojem opravdu klame. Vítej v mé betonové džungli, tady nemůžeš věřit fakt nikomu!!!!!

O co vlastně jde: Má dlouholetá kamarádka Mary se seznámila s jednou holkou která vede scene styl a říká si Luc. Rodiče jí doma řekli: Buď se přestaneš chovat jak nějaká piča nebo táhni z domu. Její reakce? NEZMĚNILA SE! Vzala si své věci a vypadla. Mary jako hudbá duše jí chtěla pomoc tak jí vzala k sobě. Jak dopadla? Celé dva měsíce co u ní Luc bydlela jí živila, kupovala jí cigára,oblečení, líčení, jídlo. Za to všechno jí Luc dluží tak 6 000. Taťka od Mary se nasral a řekl že buď jí vrátí peníze a nebo ať jde pryč. Luc se údajně domluvila s tetkou že jí dá 5 000. Její tetka bydlí ale až v Uničově a tam se frajerce nechtělo jet samé. TAk překecela Mary ať jede s ní, že u ní přespí, vezme si lovky a pak jí to všechno vátí. Mary teda jela a jeli s ními další dva týpci. Místo ve tři jeli do až nějak v pět hodin. Vystoupili z vlaku, šli na bus, vystoupili z busu a frajerka řekla že mají čas že můžou přijet k tetce až v noci tak že jdou popít. Samozřejmě se pilo za peníze od MArušky. K tetce přišli až nějak v jednu ráno. Ta samozřejmě poslala Luc do píče že byli domluvení jinak že ať příjde odpoledne a tímto zhaslo. TAkže spali venku v té zimě, bez peněz, bez ničeho. Mary se pak potřebovala dostat domů a neměla jak. Tak šla na nádro za týpkem, vysvětlila mu situaci a ten jí dál peníze. I Luc šla za ním ale ten jí poslal doprdele se slovy: Své přátele si dostala do problemů, tak si ho také vyřeš sama. Tak Luc šla bez peněz nasraná na Mary se slovy prodej mu svůj mobil. MAry jí samozřejmě fakla a odjela zpátky do Ovy. Luc se pak o pár hodin pozdějc objevila na fb a MAry jí psala že u ní skončila a že chce peníze. Místo aby Luc uznala svojí chybu že to posrala tak jí napsala zítra se zatebou stavím pro své věci a rozbiju ti hubu.

Dohromady tahle pipinka dluží tak 10 000 a dál si půjčuje. Mary nic nechce vrátit a ještě jí obvila za to že jí prodala její žehličku na vlasy. Máme tu dobré lidi v té Ostravě že? I HATE THIS.

Continue 13:59: Článek jsem psala minulý týden ve čtvrtek ale pak mi nejel internet ale dala jsem si s tím fakt velkou práci tak to tu konečně dávám. Jinak konečně mám svojí skupinu!!! Zítra v infošce Vám toho napíšu víc :p pmlouvám se favourite ale mi nejede internet a Lucy nemá čas kvůli brigády takže teď vaše blogy budeme na pár dnů omezovat :// Děkujem za pochopení :p

Starobělská pouť!

20. května 2012 v 16:50 | Lucy |  Deník nymfomanky.
Tumblr_m3wpgd1jzy1rs3kyso1_500_large
Každý rok se ve Staré Bělé pořádá pouť, na kterou chodí snad celá Dubina, Hrabůvka, Zábřeh a já nevím, kdo ještě :D Letos jsem tam nebyla za zábavou, ale brigádně. Šéfka mi řekla, že klidně můžu jít vybírat tam od rána, takže jsem se domluvila s Luckou, že půjdeme spolu a že mě počká 9:33 na zastávce (PAMATUJTE SI TEN ČAS!). S tím ,že se vyspím do osmi jsem si budík protáhla na 8:15. V 8:33 mi přišla sms od Lucky, kde jsem. Takže jsem vyletěla z lůžka a začala se v rychlosti chystat. Do toho mi lucka volala, kde jsem, že už je na zastávce i s Tomášem, který tam šel s náma. Tak jsem jí řekla, že měla přijet v 9:33, že mi to ještě včera říkala. No, nakonec jsem v 8:50 byla na zastávce. Cestou na pouť jsme se stavili do Lidlu pro jídlo. Každý jsme si koupili 4 čerstvé a ještě teplé máslové croissanty a pak jsme šli na pouť.
Cesta nám trvala asi 20minut. O půl desáté jsme byli na místě. Bylo tam už celkem dost lidí, tak jsme si na chvíli sedli, pojedli jsme a pak jsme šli vybírat. Já šla dolů k východu, Tomáš byl uprostřed a Lucka šla dozadu. Během asi půl hodiny jsem měla v kase 300kč. Pak mi Lucka napsala, ať za ní příjdu, že tam nechce být sama.
Nevím proč, ale s Luckou se mi pracuje fakt dobře :) Po chvíli za náma přišel i Tomáš, že to balí, že ho to nebaví, takže šel domů. Zůstaly jsme teda s Luckou samy.

Alcohol-drinking-partying-favim.com-239029_large_large
Kolem dvou hodin jsme to zakotvily u skákacích hradů, kde nejvíce chodili rodinky s malýma dětma, takže tam bylo takové zlaté údolí. kolem čtyř jsme to už zabalily a šly jsme pryč. Protože nám tramvaj jela za 40minut, šly jsme k nám. Dala jsem Lucce jídlo :D, a pak jsme šly na tramvaj. Jely jsme v 17:42, takže na zastávce už byl i Tomáš, o dvě zastávky dál nastoupila šéfka a na Náměstí republiky nastoupili další tři brigádníci, takže jsme jeli všichni na firmu :D
Po brigádě jsem byla domluvená s Klaudi, že zajedem do Kyjovic, kde byla nějaká akce. Jely jsme autem s kámošem, takže jsme během půl hodiny nebo hodinky byli na místě. Protože jsem byla vyhladovělá z brigády, šla jsem si koupit něco k jídlu. Dala jsem si sekanou v housce :D Docela dobré to bylo. Pak jsem s Klaudi měla napůl pivo a za každé pivo jsem dostala razítko a za 3 razítka jsem dostala pomazánku, kterou jsme ani nesnědli :D
Dala jsem si tam teda dvě piva(jedno napůl s Klaudi, pak jsme měly každá jedno a pak zase jedno napůl), horkou čokoládu ( byla výbroná!), tři křídla a pak jsem se smála :D :D :D
Doma jsem byla ve tři ráno. A takhle se kalí!

,,Slečno, na nás se nedívejte. My jsme socky" ,,Já vím..."

17. května 2012 v 21:47 | Lucy |  Deník nymfomanky.
Ahooj :*
Ta divná nálada mě zatím přešla (uvidíme, na jak dlouho). Včera jsem měla brigádu a byla sjem po dlouhé době v centru, kde se to hemžilo lidma se žlutýma tričkama a logem: Den proti rakovině. Přišla jsem na Masarykáč ve tři odpoledne. Divila jsem se, že na náměstí bylo mrtvo, takže jsem během 15minut vybrala 10kč. Naštěstí se to tam pak rozlidnilo a pak jsem zjistila, že v centru byli ještě 3 lidi na brigádu, takže jsme tam byli 4.
Protože se mi nehctělo prodávat samotné, šla jsem za kámošem Patrikem, kterému jsem půjčila 10kč na kusovku a na sirky a pak mě prosil, abych mu půjčila 20kč na kokosový kmen :D Zabít toho kluka :D
Pak jsem se od něj tak odpojila a šli dva policajti, tak jsem šla schválně kolem nich a oni na mě:
,,Slečno, na nás se nedívejte, my jsme socky"
Já jsem to slovo SOCKY neslyšela a řekla jsem jim:
,,Joo, to já vím"
A pak, jak odešli, mi došlo, co mi řekli, takže jsem se pak vyděsila, že jsem cajtům řekla, že jsou socky :DD

Za ten den jsem měla v kase 1095kč, takže kolem dvou stovek jsem měla výplatu. Jsem na sebe pyšná, protože už mám ušetřených 963kč v krabici od bot :D Ale chci ji mít plnou až po okraj :D
Dneska jsem byla v dramu. Příští pátek jsme měly jet do Kopřivnice, ale nakonec nikde nejedem a to mě sere jak cip. Pardon, že jsem tak sprostá, ale takové výlety jsou prostě nejlepší. Měly jsme tam být od pátku do neděle. Měly jsme mít vodní dýmku, zábavu, srandu, relax a nakonec z toho sešlo. Achjooo...

7.června (Kačenko, piš si to!!!) budeme hrát v Akordu v Zábřehu. Budu tam říkat svůj přednes a budeme tam hrát i divadlo. Celý ten program budu uvádět já a Market, tak teď mi poraďte, jak mám uvést sebe :D :D :D A za co byste šli, kdybyste uváděli pro malé děti? :)) Třeba nějaké pohádkové postavičky, uvítám jakýkoliv návrh :)))

Valím se umýt a spát, protože už jsem unavená. Dneska jsem prospala celou velkou přestávku ....

Ten pocit, když si myslíš, že jsi na vše úplně sama...

16. května 2012 v 21:34 | Lucy |  Deník nymfomanky.
Vidíte tu nádhernou postavu slečny v záhlaví? Přesně takhle bych chtěla vypadat... ^just a dream^.
Sorry__two__by_butterfly_patches-d4zkokc_largeDost dlouho jsem tu nic nepřidala a důvody? Škola, brigáda a zase ta divná nálada, ten divný pocit. Vážně nevím, co se to se mnou v poslední době děje. Znáte ten pocit, když si myslíte, že jste na dně a není nikdo, kdo by vás chytl a nepustil? Tak tohle teď prožívám já. Za dnešní den jsem si asi 10x poslechla písničku z filmu Pearl harbor, a přeju si, aby mě někdo objal. Abych věděla, že mu na mě záleží a že tu nejsem sama. Tak moc mi to chybí... přesně takhle mi bylo i na letošní Májce, na které jsem byla s kamarády a kamarádkami a taky s mojí šéfkou z brigády, kterou od Májky jedním slovem obdivuju. Ona byla jediný člověk, který mě obejmul se slovy: ,,Kdybys padala, já tě v životě nepustím" ,,Ty jsi silný bojovník, ale ještě to o sobě nevíš" ,,Jsi tak nádherná holka". Tímhle si mě získala, tímhle mi dokázala, že jí není jedno, jak se cítím.
Byla anděl, který mě celý večer nespouštěl z očí a byla záchrana, která mě objala a tím mi dodávala sílu.

Dneska jsem se probudila opět s náladou na bodu mrazu. Bod nula. Bod mínus nevímkolik. Mám chuť se zavřít do prázdné místnosti s písničkami, které by mě ještě více dorazily. Mám chuť se vybrečet a chci být už konečně silná...

Kde je můj anděl právě teď? :( ...

History.

16. května 2012 v 19:20 | Katrin. |  Černovlasý zjev.
To jsem měla ještě přičesky ale pak mi je moja milá, zlatá maminka vyhodila :/// zabít málo...No ale přemyšlím že si pořidím nové. Chci mi dlouhéé vlasy. NOW!Every day with you is magical for me.

15. května 2012 v 21:06 | Katrin. |  Můj vysvlečenej deník.

Protože si farám na wifině od souseda a protože si farám na bezdratové myši!!

Dneska byl kouzelný den protožě mě navštívil můj Pan F. Stává se malokdy aby zamnou přijel přes školní dny, ale protože mu přišli přídavky tak si hned natankoval a už fičel zamnou. Zítra přežiju ten nudný den bez něho a aspoň se budu učit a ve čtvrtek zamnou zase přijede a v pátek? Mě čeká konečně STARBUCKS!! Těším se jak malé dítě, miluji svého pana F. ♥

Můj kocourek mi to uhryzavá šňůrku od mikiny. Dneska mi to nevadí, cítím se fakt FAJN.


Zítra ve škole máme pět hodin z toho tři hodiny suplované. Ti co mají maturitu držím palce. Zítra to čeká mamču od mého pana F. která dělá nastavbu tak jí držím palce. Když jsme u té maturity tak si asi přečtu něco do povinné četby. V krvi mi totíž kouluje Big Shock, takže vím že dneska jen tak rychle neusnu ://

Jdu hodit na face fotky s miláčkem. Těším se už na čtvrtek!

PS: Nevíte kdo dneska vyhrál v hokeji? Jestli my nebo němci? Myslete si o mě co chcete ale já žiju Německem takže jsem jím také fandila a šíleně mě štvalo že ve chvíli kdy daly první gol se v hospodě přerušil signál takže jsem to neviděla :/// a pak jsme s panem F. šli do hrušky na dobrůtky a sednout si do parku takže jsme druhou a třetí třetinu už neviděli. Jdu vás oběhnout koťátka moje :p


It is not the wave of the hand.

14. května 2012 v 20:10 | Katrin. |  Můj vysvlečenej deník.


Som niekto ako ty,netúžím byť iný, rozdiel je v tom že som vlkmi vychovaný^^

Probudila jsem se o půl šesté neschopná vstávat. Nenávidím zvuk budíku, nenavidím tu cestu autobusem. Klopla jsem do sebe kávu a stejně to nepomohlo. Dala jsem si pár cigárek ale potřebují další! Pečlivě jsem svojí maminku obrala o 200,- ať aspoň na tři dny mám co kuřit a jak pečlivě jsem jí to vzala tak jsem to i pečlivě ztratila. Nevím jestli v busu, nebo na zastávce. Sere mě to. Mám abšták a jen mojí chybou! Říká se že člověk se chybama učí ale já se nepoučím nikdy jak to tak pozoruji.

Životěm mě teď bude dlouho provázet Oliver Twist.

Nevím jak jsem se k tomu konečně odhodlala ale začala jsem už číst do povinné četby. Vůběc mě to nebaví radši bych četla romány od své oblíbené spisovatelky a nebo si četla Vaše blogy ale co jiného mi zbývá. Stejně se sebe pořád ptám proč se do té školy snažím jak nějaká husa když stejně vím že maturitu nedám. Kdyby bylo na mě změním obor a jdu na vyučňák. Ale mojí mamku by asi šlehlo. Včera jsem jí ani nepopřala ke dní matek. JSEM HROZNÁ DCERA JÁ VÍM!

://///// Pořád musím myslet na ty dvě stovky, u koho skončily. Někdo se raduje že hned ze startu v novém týdnu našel dvě stovky a já se tu třepu z té představy jak do sebe potahuju ten slastný kouř. Život není fér, bohudík, radegast :D

Tak zas někdy, šulinko.


I need to give me a slap.

13. května 2012 v 20:51 | Katrin. |  Můj vysvlečenej deník.


Už dvě hodiny tu sedím jak pičinka a poslouchám to pořád dokolečka. Bolí mě už z toho hlava ale já to prostě nevypnu i kdybych se měla z toho zesrat. Potřebuji přijít na jiné myšlenky. Celý týden jsem byla zvyklá že jsem ho měla u sebe a zas se s ním uvidídím až v pátek. Jo v útery nebo ve středu sice přijede, ale nebude tu přes noc semnou! Budu usínat sama. FUCK.

Kde jsou ty kecy že já to zvládnu sama, že nepotřebují od nikoho pomoc. Každý mě prosil a já jen posílala každého do piči. Teď mám v pěnežence dvě žiletky a prosím boha aby si tohle pan F. přečetl a hned mě seřval, aby mi něco řekl. Vždycky jsem měla jeho názor někde, i když jsem věděla že mu tím ubližuju vždycky jsem to chtěla udělat, ale teď fakt potřebuji pomoc!! :((

žiletka je má nejlepší kamarádka

Jdu ze sebe smít hříchy a pak mu zavolám. Musím si dát cigáro, musím slyšet jeho hlas, NESMÍM TO UDĚLAT!,,Puntanela? Já znám jen puntana" ,,Co to je?" ,,To je španělsky kurva" :D

5. května 2012 v 22:29 | Lucy
Nákupy se šéfkou stojí opravdu za to!! Dneska jsem byla poprvé na výjezdu. Se Zuzkou jsme jely do Krnova, kde jsme vybíraly na dětský domov v Albertu. Přijely jsme tam cca v 10:45, protože nám ujely 3 autobusy, takže jsme hodinu čekaly na další.
,,Fakt to jede za 15min.?"
,,Joooo"
,,A proč už všechny tři busy startují"
,,A kurva..." :D

Tumblr_m3jnrjqtuy1rs3kyso1_500_large
Na firmu jsme pak jely v 15:45, takže jsme ve čtvrt na šest byly na Elektře.Po brigádě jsem si s Luckou zašla do Karolíny a když jsem pak šla zas na tramvaj, potkala jsem šéfku. Ta se mě zeptala, jestli s ní nezajedu do Karolíny, že potřebuje koupit karimatky. Tak jsme jely do Karolíny. Cestou tam mi vysvětlovala, na co ty karimatky potřebuje a když jsem zjistila, že má milion párů bot, tak jsem na ni jen zírala. Nejlepší hláška:,,Puntanela? Já znám jen puntana..." a já:,,Co to je?" šéfka:,,Španělsky kurva" :D :D :D V Karolíně jsme vůbec žádné karimatky nenašly, tak jsme šly do Kauflandu, kde je nakonec koupila a pak rovnou nakoupila i jídlo. Jít se šéfkou na nákupy, to je teprve sranda! Celou dobu jsme se smály, furt jsme něco probíraly a když jsme vyšly před Kaufland, začaly lítat blesky a spustil se liják jak prase, takže šéfka rozhodla:,,Jedem taxíkem"
O tom, že jí dám nějaké peníze, nechtěla slyšet ani slovo, takže nás taxík zavezl k Hrabůvka kostel a pak jsem šla na tramvaj. Samozřejmě, jak jsem z tramvaje vystoupila, začalo lít jak z konve, takže jsem během minuty promokla. Doma mi ségra ohřála jídlo a teď konečně ležím v posteli a už se těším, až půjdu spát! :)))