Duben 2012

,,Řekni slovo na Q" ,,Qvelký!" :DDD

23. dubna 2012 v 21:38 | Lucy
Jen, co si vzpomenu na tuhle hlášku, dostávám výbuch smíchu :D Ale vše popořádku :))

578679_105381822931566_105253909611024_20995_190062178_n_large
Live like a Princess, look like a Barbie, party like Kesha!

Z těch 3 věcí jsem si splnila jen jednu a to: Party like Kesha. V pátek jsem šla aktivně se svojí Klaudi a kamarádkou ze základky jako správný Čech na Stodolní. Dojely jsme tam kolem deváté večer a hned jsme se šly podívat, kde je to takové nejlepší. První jsme byly ve Vrtuli, ale protože je tam málo místa na tancování, tak jsme šly do Éčka, kde jsme strávily zbytek večera a kousek rána. Na Stodolní jsem potkala: moji ségru, mou sestřenku s jejím klukem, kámoše od ségry, pár známých :D Na Stodolní to žije...
Domů jsem se vrátila ve tři ráno totálně zpocená od toho mého "tancování" :D

V sobotu jsem jela za Sárou, protože mi napsala, že se u nich bude grilovat, tak jsem šla koupit do Hrušky 2 vína (Bílá perla :D Ale dobrá byla) a pak jsem se doma nachystala na tu akcičku. Protože od Sáry sestřenka měla 19 let, udělali jsme druhé kolo její oslavy, protože toho prvního kola se nezúčastnila Sára a já. V jedenáct v noci, možná dříve, přišla Denča (sestřenka od Sáry) domů se slivovicí, takže jsem tam s ní popíjela půlky. Nejlepší bylo, když se kámoš opil a vymýšleli jsme slova na písmeno Q. A on řekl:,,Qvelký" :D
O půlnoci jsme se sebrali a jeli jsme do Hlučína zatančit. Hráli tam super písničky, ale protože jsem byla dost v náladě, tak si moc těch písniček nepamatuju, zato chození na wc si pamatuju až moc dobře :D No jo, slivka mi nesedla :D K Sáře jsme pak všichni taxíkem dojeli ve 4 ráno.

Takže jsem měla opravdu prokalený víkend. Jaký byl ten váš?:)

Mám slabost pro... tyhle boty!

19. dubna 2012 v 12:10 | Lucy
Tak jsem vám konečně vyfotila ty moje nové botky! Jsou úžasné! Už mám z nich dva puchýře, ale zbožňuju je :D


Co na ně říkáte? :))

Mám brigádu aneb najdete mě u Kalouska!

14. dubna 2012 v 19:58 | Lucy
Tumblr_lkyaxxjcuf1qaflz1o1_500_large
Zdravím :**
Dneska jsem se musela hodně přemoct, abych se tady přihlásila a napsala novinku, a sice- Mám brigádu! Ano, od prodávání salámů v Tescu jsem se posunula k prodávání pohledů pro dětský domov. Dneska jsem měla první pracovní den, kdy jsem pohlednice prodávala na Masarykovém náměstí a pracovala jsem od 9h. ráno do 18:00. Chodila jsem s kasičkou na krku, s pohlednicemi v ruce a ptala jsem se lidí na jednu a tu samou otázku: ,,Dobrý den, přispějete peníze na dětský domov?"
Polovina lidí mě poslala za Kalouskem, další lidi mi řekli, že nemají peníze, ale vesele si vykračovali do obchodů, další mě ignorovali a pak se našli ti, kteří si těch pár vteřin času našli, přihodili mi do kasičky a šli si zase po svých jako já!
Musím říct, že od dvou hodin odpoledne, kdy jsem se Sári stála u mostu, který vede k Nové Karolíně, jsem se už pak cítila blbě, když mě hodně lidí odmítlo a jen pár přispěli.
No s penězi a se Sári jsem pak šla do kanceláře k šéfce, kde mi kasičku otevřela, já si spočítala peníze (817kč! :) ) a z toho mi šlo 205kč do kapsy. Tak aspoň něco :))

PS: Dneska jsem si koupila nové boty za peníze z rovnátek :)) co nejdřív vám tu dám foto :**

Nejlepší kamarádky!

8. dubna 2012 v 22:09 | Lucy |  Lucy a její fantazie.
Další z mých povídek je v Pozitivních novinách zveřejněna!

Nejlepší kamarádky

Více v celém článku! ↓

Titanic 3D

6. dubna 2012 v 18:25 | Lucy
293507_160230370731185_105176716236551_328878_733747357_n_large,,Raději budu jeho děvka, než tvoje žena!"

Rozhodla jsem se napsat můj názor na Titanic 3D, který jsem viděla včera v kině :)))

Kino začínalo v 19:50 a než skončilo tisícpětset reklam, začal film až ve 20:05 . Se 3D brýlema na očích jsem se těšila, že celý film bude ve 3D, že budu mít na dosah ruky loĎ, Jacka i Rose :D No, bohužel bylo jen pár scén ve 3D, protože mi došlo, že James Cameron natáčel hodně scén z boku, ale měla jsem pár trochu lekavějších scén, když na mě padal led z ledovce ve chvíli, kdy náraz byl ukázaný pod vodou, valila se na mě voda, když otec s malým klukem vběhli do proudu ledové vody.

Dabing v Titanicu byl český a původní, takže za tohle jsem byla maximálně ráda. Od začátku do konce jsem byla upoutaná jen k ději filmu, a ikdyž film znám už nazpaměť a viděla jsem ho asi po milionté, neubránila jsem se slzám v pár scénkách. Dojala mě scénka, kdy Rose vyskočila z člunu a běžela za Jackem a při slovech: ,,Když skočíš, já taky, pamatuješ?" jsem se rozbrečela.

Tumblr_lr4uw3fjdg1qaa163o1_500_large
Scénka, u které se vždy rozbrečím je ta, když je Jack s Rose ve vodě a naposledy spolu mluví a pak, když Rose dojde, že její láska zemřela...
Byl to nádherný film, nový 3D zážitek a plno slz :))

Děkuji Jamesi Cameronovi, že natočil tak božský film jako je Titanic ♥

Tvůj snoubenec, můj milenec.

5. dubna 2012 v 12:36 | Lucy Depp ♥
Anim_e396b5b8-2eb9-61f4-71aa-8015420ebb68_largeZnáte tuhle romantickou komedii ? Je úžasná! ♥

Jak se jinak máte? Já úžasně, protože jsem si konečně pospala do desíti dopoledne, pak jsem si udělala perfektní snídani: dva opečené rohlíky s máslem, a pak jsem si dala polívku :)))
Dneska večer jdu do kina a hádejte na co :D Na TITANIC 3D! Jdu tam s kámoškou ze třídy a s jejím klukem. Měla jít i Sári, ale ta nakonec nejde, takže si budu připadat jak křen, achjo :D Ale taky si vezmu zásobu kapesníků, protože TITANIC je jeden z filmů, u kterého brečím :))

Včera jsem litovala, že sjem do té školy šla.. protože jsme první hodinu měli čeják, kde jsme jen dělali rozbory vět... a další 3 hodiny?? Úklid laboratoře ... pak byla volná hodina, kde jsme si se Sári četli knížku a poslední 3 hodiny jsme seděli ve třídě a dívali jsme se na film Tvůj snoubenec, můj milenec.. takže zabitých 8 hodin ve škole :// a v úterý to bude to samé!
Měli jsme mít 6 hodin, ale šestá odpadá a z toho 4 hodiny jsou supl.. paráda co?

Konečně jsem se sebrala a šla jsem si půjčit nějaké knížky na povinnou četbu. Půjčila jsem si Dekamerona, Kytici, a pak dvě knížky, které nejsou v seznamu- Balady a Hamleta.
Zatím jsem ani jednu neotevřela...

Do úterka mám mít udělanou slohovku do čejáku... mě slohovky baví, hlavně když se jedná o vypravování, ale do téhle se mi opravdu nechce! Máme psát vznik literatury po roce 1945, takže se mi do toho fakt nechce!

Bože, už od rána jsem tak nějak přecitlivělá, takže doufám, že mýma slzama nevytopím Cinestar :D No nic, já si jdu dát sprchu a pak se asi vrhnu na protokol a na slohovku :)) užívejte si volna ! I když to počasí venku... :/